50

Kobieta i koty, 1997

ID: 4346

1 500 - 3 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

40 x 26,3 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Coneille’ 97" (ołówkiem)

Datowanie

1997

oznaczenie edycji l. d.: "EA 19/20" (ołówkiem)