59

Abstrakcja

ID: 4356

2 500 - 4 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

27,8 x 56,2 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Miró"