17

Król Salomon, z cyklu: Nasze dziedzictwo historyczne, 1975

ID: 4272

8 000 - 10 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

ok. 65,5 × 50,3 cm (arkusz)

sucha igła, szablon/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: s. 101, nr 75-4, A; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: ss. 237-238, nr 756.

Datowanie

1975

oznaczenie egzemplarza l. d.: "392/400" (ołówkiem);

znak wodny p. d.: "ARCHES / FRANCE"

Wydawca: Leon Amiel, Paryż

Pasterz

Cena wylicytowana: 10 000 zł

Europa i Zeus, 1956

Cena wylicytowana: 42 000 zł
4

Minotaur

Cena wylicytowana: 2 500 zł
5

Uczta Bachusa

Cena wylicytowana: 5 000 zł
6

Jacqueline

Cena wylicytowana: 2 500 zł
9

Niebieska sukienka

Cena wylicytowana: 2 800 zł
10

Portret kobiety

Cena wylicytowana: 2 500 zł
11

Kosz

Cena wylicytowana: 3 600 zł
12

Rodzina przy kolacji

Cena wylicytowana: 2 500 zł
14

Zaduma

Cena wylicytowana: 3 200 zł
15

Kolacja

Cena wylicytowana: 3 200 zł
16

Kolos z Rodos, 1970

Cena wylicytowana: 7 500 zł
42

Orom II

Cena wylicytowana: 8 000 zł
45

Piknik

Cena wylicytowana: 5 000 zł
49

Ptak i jego gniazdo

Cena wylicytowana: 2 200 zł
53

Bez tytułu

Cena wylicytowana: 2 400 zł
56

Noc

Cena wylicytowana: 3 800 zł
57

Kompozycja abstrakcyjna

Cena wylicytowana: 2 400 zł
59

Abstrakcja

Cena wylicytowana: 2 200 zł
60

Kowboj (Elvis Presley)

Cena wylicytowana: 2 800 zł
61

Marilyn Monroe

Cena wylicytowana: 4 400 zł
63

Superman

Cena wylicytowana: 2 800 zł
64

Campbell’s

Cena wylicytowana: 2 800 zł
66

Apple. Macintosh

Cena wylicytowana: 2 600 zł
68

Motyl

Cena wylicytowana: 4 400 zł
73

Fale

Cena wylicytowana: 1 400 zł