17

Król Salomon, z cyklu: Nasze dziedzictwo historyczne, 1975

ID: 4272

8 000 - 10 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

ok. 65,5 × 50,3 cm (arkusz)

sucha igła, szablon/papier bawełniany Arches

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dalí" (ołówkiem)

Albert Field: s. 101, nr 75-4, A; Ralf Michler, Lutz W. Löpsinger, I: ss. 237-238, nr 756.

Datowanie

1975

oznaczenie egzemplarza l. d.: "392/400" (ołówkiem);

znak wodny p. d.: "ARCHES / FRANCE"

Wydawca: Leon Amiel, Paryż