10

Portret kobiety

ID: 4256

4 000 - 5 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

48 x 32,8 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty p. d.: "Picasso"

dat. z płyty p. g.: "16.4.21";

cyfra p. d.: "10" (ołówkiem)

Wydawca: Albert Carman, USA, 1946