12

Rodzina przy kolacji

ID: 4262

4 000 - 5 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

33 x 48,1 cm (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. z płyty. p. d.: "Picasso"

nakład: 500 egzemplarzy

Wydawca: Albert Carman, USA, 1946