71

Bestie

ID: 4382

2 000 - 3 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

38 x 56 cm

litografia barwna/papier

na odwrocie drukowany tekst w języku francuskim.

Stan zachowania:

na środku pionowe zgięcie papieru