13

Czterech tancerzy baletu

ID: 4264

4 000 - 5 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

48,1 x 33 cm (arkusz)

litografia/papier

Sygnatura

sygn. i dat. z płyty. p. d.: "Picasso / 25"

cyfra p. d.: "12" (ołówkiem)

nakład: 500 egzemplarzy

Wydawca: Albert Carman, USA, 1946