72

Koła

ID: 4386

2 000 - 3 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

37,5 x 55,5 cm

litografia barwna/papier

na odwrocie drukowany tekst w języku francuskim.

Stan zachowania:

na środku pionowe zgięcie papieru