25

Psychodeliczny grzyb, z cyklu: Zabawne sny Pantagruela, 1973

ID: 4288

8 000 - 10 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

kolekcja prywatna, Barcelona

ok. 75,8 x 54 cm (arkusz)

litografia barwna/japoński papier czerpany

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Datowanie

1973

oznaczenie edycji autorskiej l. d.: "E A" (ołówkiem);

monogram wiązany p. d. na płycie: "DALI"

Stan zachowania: zagięcia papieru