22

Sześć mieczy

ID: 4282

7 000 - 9 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

55,8 x 42,8 cm w św. p-p. (arkusz)

litografia barwna/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (ołówkiem)

Albert Fields, 182.

oznaczenie edycji l. d.: "EA" (ołówkiem);

- wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Title: “Six Eprees” aus der Serie “Thelyl Staurt Tarot Suite” / Ausgabe: 1978 jh. E.A, Bleistift signiert / Blattgroße: c. 60 x 45 cm, Druckgröße c. 46,8 x 31,8 cm. / Papier: Rives / Literatur: Albert Fields, (182) / 1500 euro."

- oznaczenie: "6" (ołówkiem, w kole)