20

Objawienie, Raj, Pieśń XIV, z cyklu: Dante, Boska Komedia

ID: 4278

8 000 - 10 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

32,8 x 25,3 cm w św. p-p. (arkusz)

drzeworyt barwny/papier B.F.K. Rives

Sygnatura

sygn. p. d.: "Dali" (niebieską kredką woskową)

Salvador Dali. Catalogue Raisonné of Etchings and Mixed-Media Prints 1924-1980. Edited by Ralf Michler and Lutz W. Löpsinger, Prestel, Munich - New York 1995, 1039-1138.

oznaczenie edycji autorskiej l. d.: "E A." (niebieską kredką woskową);

u dołu stempel: "Dali";

- wklejka z wydrukowanym napisem: "Salvador Dali / Title: "Die Erscheinung” / Ausgabe, c. 1960 jh. Original Holzschnitt aus “Dantes Göttliche Komödie” / paradies-14, Blau Wachsmalstift signiert und mit E. A. Edition gekennzeichnet. B.K.F. / Rivespapier. / Literatur: Michler / Löpsinger 1039-1138."

- wklejka z wydrukowanym zdjęciem i informacjami o pracy