15

Kolacja

ID: 4268

4 000 - 5 000 zł

25 listopada 2021 godz. 18:00

Proweniencja

39,5 x 29,5 cm (arkusz)

litografia barwna/papier welinowy

Grafika pochodzi z publikacji: Franco Russoli Picasso Venti Pochoirs Originali, Silvana Editoriale, Milan 1955.