Spotkanie, 1939
Kossak Jerzy (1886-1955)
ID: 4407
35 x 49,8 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak / 1939"
Datowanie
1939
na odwrocie napis: "„Stwierdzam autentycz / ność tego obrazu, / Jerzy Kossak"
Proweniencja