Spotkanie, 1939

ID: 4407

Proweniencja

35 x 49,8 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak / 1939"

Datowanie

1939

na odwrocie napis: "„Stwierdzam autentycz / ność tego obrazu, / Jerzy Kossak"