Scena z polowania

ID: 2801

48 x 33 cm

olej/tektura

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak 1948"

Datowanie

1948

na odwrocie napis: "„Stwierdzam autentycz / ność tego obrazu / Jerzy Kossak” oraz faksymile autorskie potwierdzenia autentyczności (stempel)