Scena z polowania
Kossak Jerzy (1886-1955)
ID: 2801
48 x 33 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Jerzy Kossak 1948"
Datowanie
1948
na odwrocie napis: "„Stwierdzam autentycz / ność tego obrazu / Jerzy Kossak” oraz faksymile autorskie potwierdzenia autentyczności (stempel)