Rybacy wyciągający sieć
Wygrzywalski Feliks Michał (1875-1944)
ID: 813
36 x 51 cm
olej/deska
Sygnatura
sygn. l. d.: "F.M.Wygrzywalski Senior"
Feliks Michał Wygrzywalski był wielkim miłośnikiem morza, stąd tematyka marynistyczna zajmuje szczególne miejsce w jego malarstwie. Obraz „Rybacy wyciągający sieć” jest przykładem tego motywu.