Port
Żuławski Marek (1908-1985)
ID: 3046
40,2 x 50 cm
olej/płyta pilśniowa
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: MAREK 74
Datowanie
1974
na odwrocie napis: MAREK ŻUŁAWSKI