Pejzaż, 1954
Łunkiewicz-Rogoyska Maria Ewa (1895-1967)
ID: 7299
43,5 x 51 cm
olej/sklejka
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M. EWA ŁUNKIEWICZ.54"
Datowanie
1954
Proweniencja