Palenie sztandarów

ID: 2926

33,5 x 48,7 cm w świetle ramy

olej/tektura

Sygnatura

sygn. l. d.: Jerzy Kossak

Tematyka napoleońska często pojawiała się w twórczości Jerzego Kossaka. Motyw palenia sztandarów znalazł się również w słynnej panoramie „Berezyna”, współtworzonej przez ojca artysty - Wojciecha Kossaka.

na odwrocie pieczęć: JERZY KOSSAK Kraków pl. Kossaka 4 Nr. 12