4
Krajobraz wiosenny
Wąsowicz Kazimierz (1888-1962)
ID: 2623
70 x 82,3 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "KW"
Datowanie
1962
na odwrocie nalepki z opisem pracy