Dworek
Rychter-Janowska Bronisława (1868-1953)
ID: 6021
24 x 34 cm
olej/tektura
Sygnatura
sygn. p. d.: "B. RYCHTER-JANOWSKA."
Stan zachowania: delikatne pofalowania tektury
Proweniencja