W gąszczu zieleni
7 000 - 10 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
7 000 - 10 000 zł
29 x 41 cm w św. p-p.
gwasz/papier milimetrowy
Sygnatura
sygn. p. d.: "lenica"
Proweniencja
ze spuścizny po artyście; kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)