9

W gąszczu zieleni

ID: 4565

7 000 - 10 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

ze spuścizny po artyście; kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

29 x 41 cm w św. p-p.

gwasz/papier milimetrowy

Sygnatura

sygn. p. d.: "lenica"