Czułość, 2021
6 000 - 8 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
6 000 - 8 000 zł
70 x 100 cm
akryl, olej, technika autorska/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: „CZUŁOŚĆ” / BARBARA WRONISZEWSKA / KRAKÓW/21"
Datowanie
2021
Proweniencja
„Nie szarpie na strunach uczuć, jest cicha, spokojna, słodzi myśli jak mandarynka, jak pachnący groszek zielona… W targanej życiem prozie osadza na stałe złociste poletka niezapomnianego czasu - CZUŁOŚĆ… Nie łatwo ją znaleźć w życiu… na płótnie także. Jednak JEST”
Barbara Wroniszewska