19

Maski, 1961

ID: 4517

7 000 - 9 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

kolekcja rodziny artysty

63,5 x 48,6 cm w św. p-p.

gwasz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "M. Konarski V. 61."

Datowanie

1961

na odwrocie opisany: "MARIAN KONARSKI / „MASKI” / 1961"