Maski, 1961
7 000 - 9 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
7 000 - 9 000 zł
63,5 x 48,6 cm w św. p-p.
gwasz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "M. Konarski V. 61."
Datowanie
1961
na odwrocie opisany: "MARIAN KONARSKI / „MASKI” / 1961"
Proweniencja
kolekcja rodziny artysty