A liar, 2051
10 000 - 14 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
10 000 - 14 000 zł
60 x 80 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i opisany na odwrocie: "A LIAR / NORMAN 2051"
Proweniencja