51

A liar, 2051

ID: 4450

10 000 - 14 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

60 x 80 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i opisany na odwrocie: "A LIAR / NORMAN 2051"