Bilard, 2000
32 000 - 38 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
32 000 - 38 000 zł
49 x 58,5 cm w świetle ramy
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Z J J ZIÓKOWSKI [sic!] 2000"
Datowanie
2000
na krośnie: "1997 ziółkowski" i fragment pieczęci ramiarskiej
Proweniencja