40

Bilard, 2000

ID: 4455

35 000 zł

32 000 - 38 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

49 x 58,5 cm w świetle ramy

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Z J J ZIÓKOWSKI [sic!] 2000"

Datowanie

2000

na krośnie: "1997 ziółkowski" i fragment pieczęci ramiarskiej