Klein und Fein, 2001
2 500 - 3 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
2 500 - 3 000 zł
38,5 x 49,8 cm
technika mieszana/papier
Datowanie
2001
Proweniencja