22

Ciastka, 1977

ID: 4498

15 000 - 20 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

71 x 70 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. g.: "ZB 21 I 1977"

Datowanie

1977

Pastelowa, dekoracyjna kompozycja ze słodkim motywem. Artysta chętnie nawiązywał do okresu Młodej Polski, często sięgał po groteskę i metaforę.

na odwrocie: sygn., dat. i opisany: Zbysław M. Maciejewski / „CIASTKA” / 1977; pieczęć (nieczytelna) i oznaczenie: 02-III/97/7 [?] / 31 I 79 [?]; oznaczenie na krośnie: KI. [?] 1/I/79; Praca po konserwacji.