Paolo
50 000 - 60 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
50 000 - 60 000 zł
36 x 30,5 cm
tkanina, znalezione przedmioty, elementy elektryczne
na odwrocie: sygn.: "SHALOM"; napisy: "A088 / NAME: PAOLO" i dołączona kartka
Proweniencja