5

Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5

ID: 4485

8 500 zł

8 000 - 12 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

20 x 20 cm; wys. całkowita z czarną metalową podstawą: ok. 39,5 cm

akryl/sklejka

Sygnatura

sygn. p. d. na jednej ze ścian: "Jürgen Blum"

Ikona, 1967/2021

Cena wylicytowana: 9 000 zł
4

Obiekt przestrzenny, 1973

Cena wylicytowana: 680 000 zł
9

W gąszczu zieleni

Cena wylicytowana: 8 500 zł
10

Głębia

Cena wylicytowana: 10 000 zł
11

Pengo 2, 1966

Cena wylicytowana: 180 000 zł
13

Paolo

Cena wylicytowana: 48 000 zł
19

Maski, 1961

Cena wylicytowana: 3 500 zł
20

Fioletowa, 1986

Cena wylicytowana: 18 000 zł
21

Kompozycja, 1956

Cena wylicytowana: 8 000 zł
26

Kurator, 1974

Cena wylicytowana: 180 000 zł
27

Miasto, 1974

Cena wylicytowana: 82 000 zł
28

i

Cena wylicytowana: 24 000 zł
32

Bez tytułu, 1990

Cena wylicytowana: 2 000 zł
33

Kompozycja, 1997

Cena wylicytowana: 4 800 zł
34

Pejzaż, 2002

Cena wylicytowana: 2 500 zł
35

Ice Swimming, 2018

Cena wylicytowana: 32 000 zł
36

Tak, ale bez cukru, 2000

Cena wylicytowana: 43 000 zł
38

Bad Year / Good Time, 2019

Cena wylicytowana: 33 000 zł
40

Bilard, 2000

Cena wylicytowana: 27 000 zł
45

Paulina, 2009

Cena wylicytowana: 9 000 zł
47

Szepty, 2019

Cena wylicytowana: 14 000 zł
49

Czułość, 2021

Cena wylicytowana: 5 000 zł
50

Cyrkiel, 2021

Cena wylicytowana: 12 000 zł
51

A liar, 2051

Cena wylicytowana: 14 000 zł
52

Sorrow, 2021

Cena wylicytowana: 12 000 zł
54

Katharsis, 2016

Cena wylicytowana: 6 500 zł