Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
8 000 - 12 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
8 000 - 12 000 zł
20 x 20 cm; wys. całkowita z czarną metalową podstawą: ok. 39,5 cm
akryl/sklejka
Sygnatura
sygn. p. d. na jednej ze ścian: "Jürgen Blum"
Proweniencja