5

Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5

ID: 4485

8 500 zł

8 000 - 12 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

20 x 20 cm; wys. całkowita z czarną metalową podstawą: ok. 39,5 cm

akryl/sklejka

Sygnatura

sygn. p. d. na jednej ze ścian: "Jürgen Blum"