31

Kompozycja szara, lata 60.

ID: 4581

7000 - 9000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

zakup od rodziny artysty; kolekcja prywatna, Kraków

40,7 x 26,7 cm w św. p-p.

monotypia/papier

Datowanie

lata 60.

na odwrocie: "JAN ZIEMSKI / monotypia lata 60‑te" oraz nalepki