Kompozycja szara, lata 60.
7000 - 9000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
7000 - 9000 zł
40,7 x 26,7 cm w św. p-p.
monotypia/papier
Datowanie
lata 60.
na odwrocie: "JAN ZIEMSKI / monotypia lata 60‑te" oraz nalepki
Proweniencja
zakup od rodziny artysty; kolekcja prywatna, Kraków