23

Układ geometryczny z kołami, 1962

ID: 4473

16 000 - 20 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

60,7 x 24,5 cm

gwasz, technika mieszana/papier

Sygnatura

sygn. i dat. na odwrocie: "JAN / BER / DYSZ / AK / 1962"

Datowanie

1962