Pejzaż, 2002
5 000 - 7 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
5 000 - 7 000 zł
39,3 x 50 cm w św. p-p.
akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "joniak 02"
Datowanie
2002
na odwrocie wklejka z biografią artysty i zdjęciem pracy
Proweniencja