34

Pejzaż, 2002

ID: 4445

5 000 - 7 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

39,3 x 50 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "joniak 02"

Datowanie

2002

na odwrocie wklejka z biografią artysty i zdjęciem pracy