Girl with Yellow Bananas / Monika Brodka, 2018
12 000 - 19 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
12 000 - 19 000 zł
70 x 70 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "„Girl with Yellow / Bannanas/Monika Brodka” / The Krasnals / Whielki Krasnal‘ 2018"
Datowanie
2018
Proweniencja