Katharsis, 2016
7 000 - 10 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
7 000 - 10 000 zł
78,7 x 59 cm w świetle ramy
olej/płyta
Sygnatura
sygn. monogramem l. d.: "AS"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Andrzej / Andrea / Sajewski / 2016 / „Katharsis” "
Datowanie
2016
Proweniencja
Językiem malarskiej ekspresji artysty jest nurt realizmu magicznego. Wielką inspiracją jest dla niego także muzyka i twórczość Zdzisława Beksińskiego. Ciekawa kompozycyjnie, doskonale prezentująca styl artysty praca jest dowodem jego bogatej wyobraźni i sprawnego warsztatu malarskiego. Jego obrazy znalazły się w kolekcjach m. in. w USA, Francji, Włoszech czy Belgii.