54

Katharsis, 2016

ID: 4537

7 000 - 10 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

78,7 x 59 cm w świetle ramy

olej/płyta

Sygnatura

sygn. monogramem l. d.: "AS"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "Andrzej / Andrea / Sajewski / 2016 / „Katharsis” "

Datowanie

2016

Językiem malarskiej ekspresji artysty jest nurt realizmu magicznego. Wielką inspiracją jest dla niego także muzyka i twórczość Zdzisława Beksińskiego. Ciekawa kompozycyjnie, doskonale prezentująca styl artysty praca jest dowodem jego bogatej wyobraźni i sprawnego warsztatu malarskiego. Jego obrazy znalazły się w kolekcjach m. in. w USA, Francji, Włoszech czy Belgii.