Ice Swimming, 2018
20 000 - 25 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
20 000 - 25 000 zł
34,5 x 60 cm
olej/płótno, deska
Obraz wystawiany i reprodukowany:
"Karol Palczak. Codziennie jeden pożar. Malarstwo", Galeria Śladowski, Kraków 2019, s. 43 (il. barwna).
Datowanie
2018
Proweniencja
Krakowski malarz mieszkający i tworzący w Krzywczy. Absolwent Wydziału Malarstwa Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Dyplom w pracowni prof. Janusza Matuszewskiego (2015). Laureat Grand Prix I Krakowskiego Salonu Sztuki 2018 i Grand Prix 44 Biennale Malarstwa Bielska Jesień 2019. Twórczość Karola Palczaka jest malarstwem nowoczesnej figuracji przepełnionej emocjonalnością, światłem i dążeniem do pokazania piękna.