Paulina, 2009
11 000 - 17 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
11 000 - 17 000 zł
100,5 x 125 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "PAULINA / NORMAN L / 2009"
Datowanie
2009
Proweniencja
Artysta interdyscyplinarny: zajmuje się malarstwem, filmem, sztukami wizualnymi, animacjami 3D. Tworzy na pograniczu sztuk, kreując własny, niepowtarzalny język artystycznej narracji. Prace Normana Leto należą m. in. do zbiorów Centrum Sztuki Współczesnej Zamku Ujazdowskiego, Muzeum Narodowego w Krakowie czy Galerii Arsenał w Białymstoku.