Klotilde - praca dwustronna, 1960
6 000 - 8 000 zł
8 grudnia 2021 godz. 19:00
Obiekt przestrzenny - sześcian, kompozycje z kwadratów 5 x 5
Cena wylicytowana: 7 000 zł
6 000 - 8 000 zł
29 x 18,5 cm w św. p-p.
gwasz, tusz/papier milimetrowy
Sygnatura
sygn. i dat. u dołu: "F. Starowieyski del. IX·60· JAN BYK.SC."
na odwrocie szkice kobiety (ołówkiem)
Proweniencja