17

Klotilde - praca dwustronna, 1960

ID: 4573

6 000 - 8 000 zł

8 grudnia 2021 godz. 19:00

Proweniencja

29 x 18,5 cm w św. p-p.

gwasz, tusz/papier milimetrowy

Sygnatura

sygn. i dat. u dołu: "F. Starowieyski del. IX·60· JAN BYK.SC."

na odwrocie szkice kobiety (ołówkiem)