35

Pływak

ID: 947

6 000 - 8 000 zł

25 czerwca 2020 godz. 19:30

20,2 x 13,7 cm w św. p-p.

piórko/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Oszczędna, rozpoznawalna dla artysty kreska, surowość kompozycji i charakterystyczny rys sylwetki składają się na oferowaną kompozycję. Co ciekawe, praca oprócz sygnatury artysty wzbogacona jest także fragmentem jego autorskich zapisków. Unikatowy zestaw artystyczny to ciekawa propozycja kolekcjonerska.

na odwrocie odręcznie pisany tekst artysty na temat teatru lalkowego

Proweniencja:

– dar artysty

– kolekcja prywatna, Polska

6

Pejzaż z Bystrej

Cena wylicytowana: 34 000 zł
9

Palenie sztandarów

Cena wylicytowana: 17 000 zł
10

Odwrót spod Moskwy

Cena wylicytowana: 28 000 zł
11

Potyczka przy studni

Cena wylicytowana: 34 000 zł
14

Kwiaty

Cena wylicytowana: 3 400 zł
15

Widok na Wawel

Cena wylicytowana: 2 400 zł
17

Zima w Zakopanem

Cena wylicytowana: 2 000 zł
20

W ogrodzie

Cena wylicytowana: 82 000 zł
26

Fragment jako całość radykalna XXIX, 1982-84

Cena wylicytowana: 46 000 zł
28

Komplikacja 3

Cena wylicytowana: 13 500 zł
29

Inferno

Cena wylicytowana: 22 000 zł
31

Układ geometryczny

Cena wylicytowana: 45 000 zł
39

Cena wylicytowana: 7 500 zł
40

Nokturn

Cena wylicytowana: 8 500 zł
44

Miłość

Cena wylicytowana: 7 500 zł
45

Płacząca

Cena wylicytowana: 7 500 zł
53

Portret syntetyczny

Cena wylicytowana: 6 900 zł
54

Casanova

Cena wylicytowana: 13 000 zł