50

Plakat reklamowy firmy The Ault & Wiborg Co.

ID: 979

3 000 - 5 000 zł

25 czerwca 2020 godz. 19:30

66 x 44,8 cm w św. p-p.

litografia barwna/papier

monogram wiązany na kamieniu p. d.: THL;

oznaczenie edycji l. d.: 178/275;

okrągła sucha pieczęć z napisem w otoku l. d.: MUSEE TOULOUSE‑‑LAUTREC

Proweniencja:

kolekcja prywatna, Francja

Wydawca:

Musée Toulouse-Lautrec, Albi, Francja.

6

Pejzaż z Bystrej

Cena wylicytowana: 34 000 zł
9

Palenie sztandarów

Cena wylicytowana: 17 000 zł
10

Odwrót spod Moskwy

Cena wylicytowana: 28 000 zł
11

Potyczka przy studni

Cena wylicytowana: 34 000 zł
14

Kwiaty

Cena wylicytowana: 3 400 zł
15

Widok na Wawel

Cena wylicytowana: 2 400 zł
17

Zima w Zakopanem

Cena wylicytowana: 2 000 zł
20

W ogrodzie

Cena wylicytowana: 82 000 zł
26

Fragment jako całość radykalna XXIX

Cena wylicytowana: 46 000 zł
28

Komplikacja 3

Cena wylicytowana: 13 500 zł
29

Inferno

Cena wylicytowana: 22 000 zł
31

Układ geometryczny

Cena wylicytowana: 45 000 zł
35

Pływak

Cena wylicytowana: 7 000 zł
39

Cena wylicytowana: 7 500 zł
40

Nokturn

Cena wylicytowana: 8 500 zł
44

Miłość

Cena wylicytowana: 7 500 zł
45

Płacząca

Cena wylicytowana: 7 500 zł
53

Portret syntetyczny

Cena wylicytowana: 6 900 zł
54

Casanova

Cena wylicytowana: 13 000 zł