Plakat reklamowy firmy The Ault & Wiborg Co.
3 000 - 5 000 zł
25 czerwca 2020 godz. 19:30
3 000 - 5 000 zł
66 x 44,8 cm w św. p-p.
litografia barwna/papier
monogram wiązany na kamieniu p. d.: THL;
oznaczenie edycji l. d.: 178/275;
okrągła sucha pieczęć z napisem w otoku l. d.: MUSEE TOULOUSE‑‑LAUTREC
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Francja
Wydawca:
Musée Toulouse-Lautrec, Albi, Francja.