Portret syntetyczny
7 000 - 9 000 zł
25 czerwca 2020 godz. 19:30
7 000 - 9 000 zł
28 cm x 34 cm (wymiar z podstawą)
drewno polichromowane na złoto
Datowanie
1975
pod podstawą: PORTRET SYNTETY… / GODŁO [?] „EWA” 1975 / 57/Rz/ [?]
Proweniencja: