Czyściec, Pieśń XX, z cyklu: Dante, Boska Komedia
4 000 - 5 000 zł
25 czerwca 2020 godz. 19:30
4 000 - 5 000 zł
ok. 24,5 x 18 cm (odcisk), ok. 33 x 26,2 cm (arkusz)
drzeworyt barwny/bawełniany papier welinowy B.F.K. Rives
Field, Albert: s. 195.; Michler, Ralf, Löpsinger, Lutz W., II: s. 109, nr 1092.
Datowanie
1951–60
na odwrocie napis ołówkiem: #147913
Proweniencja:
kolekcja prywatna, Barcelona
Wydawca:
Editions d’Art Les Heures Claires, Paryż, 1962.