Miasto
8 000 - 12 000 zł
25 czerwca 2020 godz. 19:30
8 000 - 12 000 zł
61 x 82 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. l. d.: "M Blond"
na krośnie oznaczenia: 491; 1969; 168