Akt kobiecy
2 700 - 3 500 zł
25 czerwca 2020 godz. 19:30
2 700 - 3 500 zł
wys.: 29,5 cm (z podstawą)
gips patynowany
napis na podstawie: W.H.;
Proweniencja: