Żołnierz na koniu

ID: 4419

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

60,5 x 50,5 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "Leszek Piasecki"

na odwrocie: "4/12 -10-"; Stan zachowania: ubytki ramy