Żołnierz na koniu
Piasecki Leszek (1928-1990)
ID: 4419
60,5 x 50,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "Leszek Piasecki"
na odwrocie: "4/12 -10-"; Stan zachowania: ubytki ramy
Proweniencja
kolekcja prywatna, Kanada