Widok na Giewont, 1973
Stańko Leszek (1925-2011)
ID: 6073
44 x 62 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "LESZEK STAŃKO / 1973 R"
Datowanie
1973
Stan zachowania: krakelury
Proweniencja