Widok na Giewont, 1973

ID: 6073

Proweniencja

44 x 62 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "LESZEK STAŃKO / 1973 R"

Datowanie

1973

Stan zachowania: krakelury