Spotkanie

ID: 3638

47,8 x 57,7 cm w świetle ramy

technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. wzdłuż prawej krawędzi: Wróbel 1977

Datowanie

1977

na odwrocie pieczęć ramiarska oraz nalepka z oznaczeniem: RS / 3022