Śląskie miasteczko, 1983
Wróbel Paweł (1913 -1984)
ID: 7227
24,5 x 31,5 cm w św. ramy
akryl/ płótno naklejone na tekturę
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Wróbel 1983r"
Datowanie
1983
Proweniencja
na odwrocie oznaczenia:
- "26 x 33" (kredką)
- "27/8[...]3 / 6/21" (ołówkiem)