Śląskie miasteczko, 1983

ID: 7227

Proweniencja

24,5 x 31,5 cm w św. ramy

akryl/ płótno naklejone na tekturę

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Wróbel 1983r"

Datowanie

1983

na odwrocie oznaczenia:

- "26 x 33" (kredką)

- "27/8[...]3 / 6/21" (ołówkiem)