Ruiny zamku

ID: 6659

4 000 zł

Proweniencja

50 x 70 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "LESZEK STAŃKO"

Artysta zdobył popularność głównie dzięki dekoracyjnym pejzażom o tematyce tatrzańskiej i beskidzkiej. Na jego obrazach pojawiają się także widoki z Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Bieszczad. Prezentowana kompozycja jest przykładem nieco innego motywu, równie mocno osadzonego w ulubionej stylistyce.