Orkiestra górnicza, 1977

ID: 4435

Proweniencja

kolekcja prywatna, Kanada

49,5 x 76 cm

technika mieszana/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. wzdłuż prawej dolnej krawędzi: "Wróbel 1977 r"

Datowanie

1977