Noc poślubna, 1983
Wróbel Paweł (1913 -1984)
ID: 7229
51 x 67 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Wróbel 1983r"
Datowanie
1983
Proweniencja
opisany na krośnie: "NOC POŚLUBNO" (ołówkiem)