Noc poślubna, 1983

ID: 7229

Proweniencja

51 x 67 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "Wróbel 1983r"

Datowanie

1983

opisany na krośnie: "NOC POŚLUBNO" (ołówkiem)